Hjem > Produkter

Produkter

KisterMVAInkl. MVA
PRISMA 196103048
TOTEN T812796395
BASIS 6418609298
NORDICA 65208510424
TOTEN T4208510424
LILJE 67 UH228411418
LILJE 67223211158
FURU 66230611529
NATUR 28272013598
SOBER 81274713733
OCEAN 43337516874
73 MAHOGNY352517623
BJØRK 30322517623
KONTUR EIK566528324
DIAMANT HVIT/RØD/SORT566528324
KONTUR KIRSEBÆR676533823
10/65 CM HVITMALT/FURU8754374
ZINKKISTE 200 CM17868931
ZINKKISTE 200 CM EX LANG/BRED243912196
LIKPOSE, HVIT ENKEL 2-DELT133664
LIKPOSE, BLÅ M/HÅNDTAK3121559
FLYPOSE, UTVENDIG15437714
FLYLEM/TREKK8224112
BÅREPOSE/HVIT M/HÅNDTAK5272634
Trykte programmer 4 sidersMVAInkl. MVA
TRYKTE PROGRAM 25 STK4652325
TRYKTE PROGRAM 50 STK5242618
TRYKTE PROGRAM 75 STK5822910
TRYKTE PROGRAM 100 STK6413204
TRYKTE PROGRAM 125 STK7003498
TRYKTE PROGRAM 150 STK7583792
TRYKTE PROGRAM 175 STK8164082
TRYKTE PROGRAM 200 STK8754375
TRYKTE PROGRAM (PR. 25 STK OVER 200)82410
Takkekort 2-sidig m/konvolutterMVAInkl. MVA
TAKKEKORT 2 SIDIG 25 STK2421210
TAKKEKORT 2 SIDIG 50 STK2641322
TAKKEKORT 2 SIDIG 75 STK2951474
TAKKEKORT 2 SIDIG 100 STK3241618
TAKKEKORT (PR 25 STK)50250
Takkekort enkle m/konvolutterMVAInkl. MVA
TAKKEKORT ENKLE 25 STK144719
TAKKEKORT ENKLE 50 STK175875
TAKKEKORT ENKLE 75 STK2061031
TAKKEKORT ENKLE 100 STK2381188
TAKKEKORT (PR 25 STK)31156
ForstørrelserMVAInkl. MVA
BILDEFORSTØRRELSE KAP A120600
SangMVAInkl. MVA
SOLOSANG3990
MUSIKKAVSPILLING V/BYRÅET300
ORGANIST INKL INNGANGSMUSIKK/ORGELSOLO3300
Nedlegging i kisteMVAInkl. MVA
NEDLEGGING V/BYRÅET990
NEDLEGGING V/SYKEHUS1498
BiltaksterMVAInkl. MVA
BEGRAVELSESBIL570
STARTGRUNNLAG V/LANGTUR371
TAKST PR KILOMETER PR LANGTUR12,95
TRANSPORT AV UTSTYR/MANNSKAP TIL SEREMONI727
SJÅFØR VED LANGTUR PR TIME373
BårehentingMVAInkl. MVA
UTYKKNINGSBIL1532
MANNSKAP754
Pynt i seremoniromMVAInkl. MVA
LYS OG BLOMSTER2528
BARE LYS1186
HonorarMVAInkl. MVA
BYRÅETS HONORAR2528
BYRÅETS HONORAR1186
ADMINISTRASJONSOMKOSTNINGER5212605
BRINGING AV KISTE157784
Mannskap i seremoniMVAInkl. MVA
MANNSKAP I SEREMONI3057
MANNSKAP 50% OVERTID 1 MANN PR TIME326
MANNSKAP 50% OVERTID 2 MANN PR TIME654
MANNSKAP 100% OVERTID 1 MANN PR TIME654
MANNSKAP 100% OVERTID 2 MANN PR TIME1308
Påkledning v/sykehusMVAInkl. MVA
EGNE KLÆR535
GravmarkørMVAInkl. MVA
KORS HVITT/FURU156780
VENTETEGN HVITT/FURU156780
HJERTETEGN HVITT/FURU156780
HJERTETEGN BARN HVITT/FURU113563
KondolanseprotokollMVAInkl. MVA
KONDOLANSEPROTOKOLL63316
MinnebokMVAInkl. MVA
1 EKSTRA MINNEBOK78390
DødsannonseMVAInkl. MVA
DØDSANNONSE I ROMERIKES BLAD 75 MM6403200
DØDSANNONSE PÅ MINNESIDEN0